Akcesoria

ZLEWOZMYWAKI

Materiałami stosowanymi do produkcji zlewów są :

  • stal nierdzewna (gładka  , satynowa lub z powłoką mikrolen)
  • miedź
  • materiały ceramiczne
  • kamień
  • kompozyt (zlewy te są wykonane na bazie żywic z odpowiednimi dodatkami np. kruszywo granitowe)
  • kwarc
Podział zlewów ze względu na kształt

 

Zlewozmywaki jednokomorowe

  1 komora granit beż                                1 komora granit czarny                                1 komora stal

 

Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem

 

                              

                 1 komora + ociekacz stal                                                     1 komora + ociekacz stal

 

Zlewozmywaki 1,5 komorowe

 

                                            

1,5 komory +ociekacz stal                                                  1,5 komory + ociekacz  granit beż

 

Zlewozmywaki dwukomorowe

 

                                         

2 komory stal                                             2 komory +ociekacz granit beż                   2 komory + ociekacz stal

 

Zlewozmywaki narożne

 

                                         

2 komory +ociekacz stal                     2,5 komory+ ociekacz granit czarny                  2,5 komory + ociekacz stal       

 

Zlewozmyaki nakładane

 

2 komory stal

 

BATERIE ZLEWOZMYWAKOWE

Bateria należy do najbardziej użytkowanego i eksploatowanego sprzętu w kuchni. Używamy jej, przy myciu naczyń, przygotowaniu posiłków, gotowaniu czy nawet sprzątaniu. Wyboru baterii należy dokonywać ze szczególną uwagą zarówno  pod względem jej niezawodności, trwałości, jak i rodzaju i wielkości zlewozmywaka.
 

Podział baterii kuchennych

Ze względu na miejsce montażu baterie kuchenne dzielimy na ścienne  montowane na ścianie nad zlewozmywakiem. Bateria ścienna jest bezpośrednio podłączona do rur z ciepłą i zimną wodą

 

Stojące montowane  na zlewie lub blacie. Baterie stojącą montuje się w specjalnym otworze w zlewozmywaku lub obok zlewozmywaka w blacie.

 

          

 

Baterie kuchenne mają przeróżne kształty – od klasycznych po naprawdę nowoczesne.

 

Materiałami wykorzystywanymi do produkcji baterii kuchennych są granit ceramika lub chrom. Wielkość baterii  należy dopasować do wielkości zlewozmywaka oraz kuchni. Kształt i zasięg wylewki powinien być dostosowany do wymiarów zlewozmywaka. Strumień z kranu powinien padać mniej więcej na środek komory.

 

Funkcje baterii kuchennych

  • wyciągana wylewka, rozwiązanie tylko w bateriach stojących. Wylewka połączona jest z baterią za pomocą węża. Zasięg wyciąganej wylewki wynosi od 50 cm do 100 cm. Dzięki takiej baterii bez trudu napełnimy naczynia znajdujące się poza zlewozmywakiem, spłuczemy osad z boków zlewozmywaka, napełnimy wysokie naczynia, które nie zmieściły by się pod niską baterią.
 

                                     

 

  • perlator to rodzaj wylewki lub końcówki kranu, który zwiększa optycznie strumień wody poprzez znaczne jej napowietrzenie. Dokładnie jest to sitko o bardzo drobnych oczkach, który sprawia, że strumień wody nie rozchlapuje się. Woda nie odbija się od powierzchni zmywanych naczyń, tylko delikatnie opływa je. Dzięki perlatorowi można zaoszczędzić nawet do 50% wody.
MEBLE NA WYMIAR
Wspólnie zaprojektujemy wnętrze tylko dla Ciebie, wykonamy meble kuchenne, wyposażymy salon, zamontujemy szafy, szafki łazienkowe, umeblujemy biuro, zapełnimy pokój dziecięcy kolorowymi mebelkami.
ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
AGD
W naszej ofercie posiadamy Sprzęt AGD do zabudowy oraz wolnostojący renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach Sprawdź ofertę
Ostatnie realizacje